Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

AIDIGI - Využití nástrojů umělé inteligence pro růst efektivity ecommerce aktivit zejména u e-shop obchodů a gastro řetě

Vloženo: 19.1.2023 | Autor: Novakova| Zobrazeno: 56x | Upravil: Novakova
registrační číslo: CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_321/0025237

 
 

projekt DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL I. + II.

Zobrazeno: 42x |
Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19. Období: - leden až srpen 2022 - září až prosinec 2022

 
 

Desatero pro primární prevenci - projekt č. 2280/2021-3 za podpory MŠMT ČR

Zobrazeno: 294x |
Projekt Desatero pro primární prevenci je určený pro žáky druhého stupně ZŠ, studenty SŠ včetně učňovských oborů a víceletých gymnázií. Seriál 10 edukativních videoprojekcí, které Vám zašleme na Vaši školu s informací, jak je používat a zakomponovat do výuky. Každý díl je v délce 8- 12 minut, kdy jednotlivé díly reflektují následující problematiky: šikany a extrémních projevů agrese, stalkingu, domácího násilí, závislostí na alkoholu, závislostí na tabáku, látkové závislosti, nelátkové závislosti, poruchy příjmu potravy, syndrom týraného a zneužívaného dítěte a sebepoškozování.

 
 

Projekt Podpora úspěšnosti ve vzdělávání v Ústeckém kraji ÚK IKP B2 reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017431

Zobrazeno: 678x |
Cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání ve školách, které vzdělávají vyšší podíl žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, včetně žáků nadaných, v návaznosti na Školskou inkluzivní koncepci Ústeckého kraje a Krajský akční plán vdělávání v ÚK 2.

 
 

ŠABLONY SŠ A VOŠ II.

Zobrazeno: 618x |
ŠKOLA EKONOM je zapojena pro projektu ŠABLONY SŠ A VOŠ II.

 
 

Výzva č. 02_16_035 pro Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro SŠ a VOŠ

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT.

 
 

OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Projekt je zaměřen na podporu kurikulární reformy a výuku cizích jazyků a v cizích jazycích ve školách a školských zařízeních.

 
 

Creative Classrooms Lab

Škola CCLa Ekonom se zapojila do evropského projektu Creative Classrooms Labzaměřeném na využití tabletů ve výuce.

 
 

Škola jako úřad

Představení projektu: Tento, námi představovaný, projekt je zaměřen na vytvoření manuálů/postupů řešení konkrétních situací, ke kterým na školách dochází.

 
 
1 2
Celkem: 15 článků
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.