Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Odborná přednáška Cosmopolitan Institute of Education na škole EKONOM

Autor: Novakova|
3. října 2023 se žáci 3. a 4. ročníku zúčastnili odborné přednášky představitelů Cosmopolitan Institute of Education představující možnosti dalšího studia. Bylo jistě zajímavou informací, že studium lze začít již v 18 letech, tedy současně se studiem střední školy.

Cosmopolitan Institute jako specializovaná vzdělávací instituce nabízí kvalitní on-line manažerské vzdělávání v programech BBA, MBA, MPA, MHA, MPH, MSA, LLM, LLD, MSc, Ed.D. a DBA. Tyto manažerské programy představují celosvětově nejoblíbenější formu dalšího profesního vzdělávání a jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe. Po přednášce následovala diskuze s žáky za spolupráce školní kariérové poradkyně Mgr. Marty Hudcové, která jistě žákům přinesla další přínosné informace. Obchodní ředitel společnosti Ing. Tomáš Kejdana, DBA poté dodal: „Lektor vám otevře dveře, ale jste to vy, kdo musí projít! Studujte CEI.“

Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.