Kotva

Váš e-mail:*
Vaše jméno:*
Předmět zprávy:*
Vaše zpráva:*
* Povinná pole

NAPIŠTE NÁM Jsme on-line
VOŠ, OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Ekonom

STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A OBCHODNÍ AKADEMIE

Vstup do škola on-line

Fotogalerie

Tisk
Mapa webu
A
A
A

Škola EKONOM zahájila svůj 30. školní rok

Zobrazeno: x |
Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 proběhlo již tradičně na gotickém hradě v Litoměřicích. Škola Ekonom vstoupila do 30. roku své působnosti, a potvrdila tak své stabilní postavení mezi vzdělávacími institucemi Litoměřicka.

Událost započala slavnostním nástupem celého učitelského sboru a hymnou České republiky, což této akci dodalo patřičnou atmosféru. Poté následoval úvodní motivační proslov litoměřického děkana Józefa Scheligy, který školu připodobnil k 30letému člověku, který vstupuje do svých nejlepších let. Žákům, rodičům i zaměstnancům školy popřál mnoho úspěchů v započatém školním roce.

Spolu s ředitelem školy Miroslavem Pokorným následně všichni zavzpomínali na uplynulý školní rok, který jim připomnělo průřezové video z akcí, které se uskutečnily. Vrcholem setkání byla imatrikulace nového prvního ročníku, kteří se složením slibu stali oficiálními studenty školy EKONOM. V závěrečné řeči popřál pan ředitel všem studentům hodně mimořádných výsledků v novém školním roce a poté již celý učitelský sbor za doprovodu studentské hymny Gaudeamus slavnostně odešel ze sálu. Celá akce se jako každý rok velmi vydařila a proběhla v přátelském a optimistickém duchu.

 

Fotogalerie ZDE

Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.